Nasi bohaterowie


KOMPOSOWNIK OLEK Klient nie doje swojej porcji, jakiś elementu warzywa bądź innego składnika nie może być wykorzystany kulinarnie. I właśnie tu pojawia się Olek, który zamienia te odpadki w kompost i to w ciągu 24 godzin. Co robimy z tym kompostem? Wykorzystujemy go w uprawie ziół w naszym lokalu, jak również dzielimy się nim z każdym potrzebującym.


MASNA MISKA - Proponujemy Wam korzystanie z naszych wielorazowych misek. Za każdym razem gdy wrócisz z nią do nas. W nagrodę za to, że walczysz z marnotrawstwem dostaniesz od nas kawę lub shota warzywnego gratis do tego podamy Ci danie w nowej misce, a tą którą przyniosłeś umyjemy. Ktoś kto ratuje świat nie powinien tracić czasu na mycie naczyń. 

STACJA WODYJak już wiecie, nie lubimy jednorazówek i tam gdzie możemy rezygnujemy z nich, również w przypadku butelek z wodą. Właśnie dlatego woda u nas pochodzi ze Stacji Wody i nie tylko nie generuje żadnych zbędnych opakowań, ale jest za darmo.
LOKALNI DOSTAWCY „Polacy nie gęsi, iż swój język mają” twierdził Mikołaj Rej. My idziemy dalej nie tylko mamy swój język, ale często lepsze produkty od tych popularnych w świecie np. francuskich serów, włoskich oliw czy czeskich piw. Odwiedź nas i sprawdź na naszym słupie jakie produkty lokalnych dostawców znajdują się w naszych daniach.